Masz pytania ? Zadzwoń do nas: 531 369 084 lub napisz biuro@hrrc.pl

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące naszego oprogramowania.

Czy możliwe jest zamówienie stworzenia modułu dla dowolnego testu?

Tak. Nasze oprogramowanie dostosowujemy do dowolnych narzędzi typu „papier i ołówek”. Jeśli test posiada inną strukturę niż klasyczne testy „papier i ołówek”, np. narzędzia służące do badania zdolności, w pierwszej kolejności zapoznajemy się z nim, a następnie ustalamy niezbędny czas na stworzenie określonego typu modułu. Czas niezbędny do stworzenia oprogramowania  jest uzależniony od złożoności elementów, które będą wchodziły w jego skład.

W przypadku wersji CUSTOM oprogramowania dochodzi do spotkania, na którym ustalana jest wewnętrzna struktura programu, czyli rodzaju modułu wchodzącego w jego skład, struktury profili, wykresów, wytycznych dot. raportu, rodzaju przeprowadzanych analiz itd. Na spotkaniu jest także ustalony termin realizacji zamówienia.

Czy oprogramowanie należy instalować na komputerze?

Nie. Dostępne u nas oprogramowanie tworzy platformę internetową, tak więc jego instalacja nie jest konieczna. Cała procedura jego korzystania wymaga rejestracji na stronie oraz uiszczenia opłaty abonamentowej.

HRRC jest prężnie rozwijającym się centrum badawczym, którego oferta skierowana jest zarówno do małych, średnich jaki i dużych przedsiębiorstw.