Masz pytania ? Zadzwoń do nas: 531 369 084 lub napisz biuro@hrrc.pl

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich typów przedsiębiorstw, od małych, rodzinnych po duże, korporacyjne, które są zainteresowane poznaniem psychologicznego wymiaru własnego funkcjonowania. Rodzaj uzyskanej wiedzy jest oczywiście uzależniony od zastosowanego rodzaju audytu i typu badania.

Nasze oprogramowanie jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na narzędzia, pozwalające na szybkie obliczanie wyników i ich dalszą, nawet szczegółową analizę. Jest to szczególnie istotne w kontekście licznych i regularnych pomiarów za pomocą tego samego testu lub baterii testów, które często zniechęcają swoją długością i czasochłonnością obliczania wyników. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i instytucji, również tych które zrzeszają psychologów, posługujących się w praktyce testami i kwestionariuszami psychologicznymi.

Wobec powyższego jesteśmy szczególnie zainteresowani nawiązaniem kontaktów z przedstawicielami następujących rodzajów placówek:

  • Jednostki cywilne, np. w firmy rekrutacyjne, poradnie zawodowe, firmy szkoleniowe czy działy HR w przedsiębiorstwach, zatrudniających psychologów,
  • Gabinety specjalistyczne, w których prowadzone są badania diagnostyczne oraz orzecznictwo psychologiczne,
  • Placówki opieki zdrowotnej, np. w szpitale psychiatryczne lub ośrodki terapeutyczne,
  • Placówki oświatowe, np. w ośrodki edukacyjno- wychowawcze, zakłady resocjalizacyjno-rewalidacyjne czy resocjalizacyjno-terapeutyczne,
  • Jednostki rządowe, np. w więziennictwie, służbach specjalnych, policji, wojsku itp.
  • Ośrodki badawcze, w których wykorzystuje się m.in. narzędzia psychologiczne.
HRRC jest prężnie rozwijającym się centrum badawczym, którego oferta skierowana jest zarówno do małych, średnich jaki i dużych przedsiębiorstw.