Masz pytania ? Zadzwoń do nas: 531 369 084 lub napisz biuro@hrrc.pl

HRRC jest prężnie rozwijającym się centrum badawczym, którego oferta skierowana jest zarówno do małych, średnich jaki i dużych przedsiębiorstw. W skład naszego zespołu wchodzi wykwalifikowana kadra, składająca się z dyplomowanych psychologów, socjologów, statystyków i programistów.

Główną ideą oferowanych przez nas badań jest wspomaganie przedsiębiorstw, które dostrzegają w poznaniu własnego środowiska pracowniczego oraz zależności zachodzących w jego obrębie, potencjał dla rozwoju i dalszej ekspansji firmy.

Ideą naszego oprogramowania jest ułatwienie pracy kadrze zarządzającej, poprzez dostarczenie jej danych otrzymanych przy użyciu narzędzi psychologicznych, opracowanych za pomocą innowacyjnych rozwiązań i narzędzi.

Naszym celem jest Państwa satysfakcja, a w dalszej perspektywie pomnożenie zysków, dlatego głównymi wartościami, którymi się kierujemy są profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług. Państwa sukces jest naszym sukcesem.

HRRC wychodzi naprzeciw oczekiwaniom firm i przedstawia szczegółową ofertę sporządzoną w oparciu o kompetencje i profesjonalizm naszej kadry.

HRRC jest prężnie rozwijającym się centrum badawczym, którego oferta skierowana jest zarówno do małych, średnich jaki i dużych przedsiębiorstw.