Masz pytania ? Zadzwoń do nas: 531 369 084 lub napisz biuro@hrrc.pl

Programy analizująco-raportujące stanowią innowację wśród komputerowych technik analizy danych, uzyskiwanych za pomocą testów i kwestionariuszy psychologicznych. Oprócz możliwości obliczania wyników testowych (wraz z przedziałami ufności) i generowania raportu końcowego (wersja BASIC), możliwe jest także zastosowanie złożonych analiz psychometrycznych. Nasze oprogramowanie (w wersji CUSTOM) wychodzi naprzeciw klientowi i oferuje ten często nowy zasób wiedzy w sposób bardzo przystępny - wygenerowany raport z wynikami analizy wymaga jedynie odczytania. Dodatkowo, programy pozwalają na magazynowanie wyników w bazie danych na naszych serwerach, a zatem łatwego do nich dostępu, wyszukiwania konkretnych wpisów czy drukowania raportu.

Nasze oprogramowanie posiada wiele zalet, oto niektóre z nich:

  • Znacznie skrócony czas obliczania wyników,
  • Dzięki wykorzystaniu parametrów rzetelności i trafności narzędzi pomiarowych, gwarancja obszernej i wyczerpującej psychometrycznej analizy wyników.
  • Ograniczenie (na ile to możliwe) subiektywizmu interpretacyjnego, tj. przyjmowania wyników „na wiarę” bądź zgodnie z indywidualnym widzeniem rzeczywistości,
  • Strukturalizacja i magazynowanie wyników w bazie danych,
  • Wyjątkowa przydatność przy dokonywaniu częstych pomiarów (rekrutacja i selekcja, badania okresowe),
  • Możliwość wykorzystania w projektach badawczych.

 

HRRC jest prężnie rozwijającym się centrum badawczym, którego oferta skierowana jest zarówno do małych, średnich jaki i dużych przedsiębiorstw.