Masz pytania ? Zadzwoń do nas: 531 369 084 lub napisz biuro@hrrc.pl

Nasza firma szanuje i chroni prywatność osób odwiedzających stronę www.hrrc.pl oraz kontaktujących się z nami. Żadne dane identyfikacyjne nie są udostępniane osobom trzecim bez Państwa zgody.

Zgoda

Korzystając ze strony www.hrrc.pl wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie informacji wymienionych w naszej polityce prywatności.

Jakie informacje zapisujemy

Jeżeli odwiedzają Państwo stronę HRRC, czytają lub pobierają informacje, automatycznie przechowujemy poniższe informacje, które wykorzystujemy tylko w celach statystycznych. Jest to pomocne przy ulepszaniu strony i czynieniu jej jeszcze bardziej użyteczną dla naszych klientów. Wszystkie te informacje są zazwyczaj usuwane po okresie 1 roku.

 • nazwa domeny i hosta,
 • adres IP komputera,
 • nazwę przeglądarki internetowej,
 • datę i czas odwiedzin strony,
 • adres internetowy strony z której przekierowali się Państwo na naszą stronę.

Jeżeli korzystają Państwo z formularza kontaktowego niezbędne jest podanie następujących danych, które wykorzystywane są wyłącznie w celu umożliwienia nam kontaktu i odpowiedzi na Państwa zapytania:

 • imię i nazwisko,
 • adres email,
 • numer telefonu.

Jeżeli dokonują Państwo rejestracji na naszej stronie (warunek konieczny korzystania z oprogramowania), są wówczas proszeni o podanie następujących danych, niezbędnych do wystawienia faktury:

 • imię i nazwisko osoby kontaktowej,
 • nazwa i adres firmy/instytucji,
 • NIP.

Ponadto, są Państwo proszeni o przesłanie kserokopii dyplomu ukończenia studiów wyższych na kierunku psychologia, (bowiem oprogramowanie dla narzędzi psychologicznych jest dostępne tylko dla psychologów) oraz dostarczenie nam materiałów niezbędnych, dla których chcą Państwo dostosować oprogramowanie.

Udostępnianie informacji osobom trzecim

HRRC może udostępniać informacje o użytkownikach swoim partnerom biznesowym, autoryzowanym agentom i innym osobom tylko wtedy gdy jest to niezbędne do realizacji złożonego przez użytkownika zamówienia lub wynika z przepisów prawa. Przykładowo dane mogą być przekazane firmie obsługującej transakcje płatnicze w celu obciążenia karty kredytowej. Firma ta zobowiązana jest nie wykorzystywać tychdanych w żadnym innym celu.

Dokonywanie zmian w danych osobowych użytkownika

W każdej chwili zarejestrowany użytkownik może wprowadzać zmiany lub usunąć swoje dane, zbierane podczas rejestracji. Danych dotyczących transakcji nie można zmieniać ani usunąć, gdyż stanowią część rachunku lub faktury. Danych zbieranych automatycznie nie da się usuwać ani zmieniać.

Zmiany w Polityce Prywatności

Firma HRRC zastrzega sobie prawo do zmiany zasad polityki prywatności w dowolnym czasie, bez podania przyczyny. Zostaje ona uprzednio opublikowana na tej stronie.

Kontakt

Pytania dotyczące naszej polityki prywatności prosimy kierować na nasz adres mailowy lub skorzystać z formularza kontaktowego, dostępnego na stronie Kontakt .

HRRC jest prężnie rozwijającym się centrum badawczym, którego oferta skierowana jest zarówno do małych, średnich jaki i dużych przedsiębiorstw.