Masz pytania ? Zadzwoń do nas: 531 369 084 lub napisz biuro@hrrc.pl

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiedza z zakresu psychometrii i teorii testów jest często przekazywana w oderwaniu od swojego praktycznego aspektu, dlatego też oferujemy Państwu szkolenia z tego zakresu. Dzięki nim w prosty i przystępny sposób mogą Państwo dowiedzieć się czym tak naprawdę jest i czym się charakteryzuje wynik otrzymany w teście, a także jakimi paramentami charakteryzuje się sam test, dzięki któremu ten wynik otrzymujemy.

Dodatkowo na szkoleniach przedstawiamy rozmaite możliwości jakie testy posiadają. Zwykło się uważać, że test mierzy tylko jakiś konkretny parametr lub parametry. Jednakże wynik uzyskany w jednym (dobrym) teście można zaprognozować (przekształcić) na wynik innego testu, dzięki czemu z jednego wyniku możemy uzyskać szereg wyników, dających bardziej pełny obraz badanych cech i zależności między nimi. Przykład działania tego mechanizmu znajdą Państwo tutaj

HRRC jest prężnie rozwijającym się centrum badawczym, którego oferta skierowana jest zarówno do małych, średnich jaki i dużych przedsiębiorstw.